|
![: ενα και ενα στο monadiko.gr](http://2.bp.blogspot.com/-YYoCCjHOnAI/VbY6_fAQQMI/AAAAAAAADj8/DKRPQZzX-ws/s899/top-enakena_monadikogr.png)
Με ενδιαφέρει η γνώμη του συνανθρώπου μου και νοιάζομαι για τα μονοπάτια της αλήθειας. Που να βρεις τον Δρόμο σου, πώς να ξεφύγεις από τις λεωφόρους της παραπλάνησης και του αποπροσανατολισμού; Χρυσοθήρας της γνώσης, κοσκινίζω τις γνώμες, αναζητώ την αλήθεια. Κάτσε κάτω κι αφουγκράσου. : ο νέος κώδικας επικοινωνίας, enakena.monadiko.gr
Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016
Σεμινάριο Paperless Office
www.hellinika.gr
![](https://docs.google.com/uc?id=0BzTEiLArEFNSa3N2TWdKUFJJTXc&export=download)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -